2017.03.03.

A GTD CLASSIC SOROZAT ROLEX DAYTONA 24 VERSENY GYŐZTESÉNEK HIVATALOS TÁMOGATÓJA AZ ETERNA!

Mint a teljesítmény elismeréseként az idei győztes Alegra Motorsport Team minden tagja egy egy Eterna Super Kontiki órát kapott a büszke támogatótól. A 24 órás versenyen 55 csapat autója sorakozott fel a Daytona-i Nemzetközi Versenypálya rajtvonalán, Daytona Beach-en, Floridában. Ez volt az első alkalom, amikor az Eterna is megjelent a versenyen, mint a későbbi győztes Alegra Motorsport hivatalos időmérő partnere. A Rolex Daytona 24 az év első fő autó versenye az Egyesült Államokban. Az idei futamra január 28.-án, szombaton került sor.  A Daytona 24 egyike a három legendás hosszú távú autóversenynek, a Triple Crown-nak – Sebring-i 12 órás és a Le Mans-i 24 órás versenyek mellett. Az Alegra Motorsport 2017 évi győztes csapatának tagjai: Carlos de Quesada, Michael de Quesada, Jesse Lazare, Daniel Morad, és Michael Christensen. GRATULÁLUNK A GYŐZTES CSAPAT MINDEN TAGJÁNAK!